TOP GUN SELECT INVITATIONAL
— GAME RECORDINGS —

Click a game link below to view Saturday games.

Saturday 10/31/20

Block #1

FIELD #1 8:00 AM 18U: Select Fastpitch 18u vs. Bombers Midwest

FIELD #2 8:00 AM 18U: Beverly Bandits Premier – Skeen vs. SE Iowa All-Stars Gold/Blue

FIELD #3 8:00 AM 16U: Nebraska Gold – Neumayer vs. KC Peppersr 16u

FIELD #4 8:00 AM 16U: Beverly Bandits DeMarini – Richards vs. Tulsa Elite Ark 22/23

FIELD #5 8:00 AM 16U: Select Fastpitch 16u vs. Minnesota Renegades 16u National

Block #2

FIELD #1 9:45 AM 18U: NE Gold – Perkins vs. SE Iowa All-Stars Gold/Blue 

FIELD #2 9:45 AM 18U: Beverly Bandits Premier – Skeen vs. Top Gun Gold 18 National

FIELD #3 9:45 AM 16U: Tulsa Elite Ark 22/23 vs. KC Peppers 16u

FIELD #4 9:45 AM 16U: OK Diamond Girls 05 vs. Indy Crush Premier 04

FIELD #5 9:45 AM 16U: Select Fastpitch 16u vs. Tulsa Elite 2023 National

FIELD #6 9:45 AM 16U: Beverly Bandits Premier Conroy vs. Top Gun 16 National

Block #3

FIELD #1 11:30 AM 18U: NE Gold – Perkins vs. Top Gun Gold 18 National

FIELD #2 11:30 AM 18U: Bombers Midwest vs. Turnin2 – Robeson

FIELD #3 11:30 AM 16U: Indy Crush Premier 04 vs. Nebraska Gold – Neumayer

FIELD #4 11:30 AM 16U: Select Fastpitch 15u vs. OK Diamond Girls 05

FIELD #5 11:30 AM 16U: Beverly Bandits Premier Conroy vs. Minnesota Renegades 16u National

FIELD #6 11:30 AM 16U: Top Gun 16 National vs. Tulsa Elite 2023 National

Block #4

FIELD #2 1:15 PM 18U: Select Fastpitch 18u vs. SE Iowa All-Stars Gold/Blue

FIELD #3 1:15 PM 16U: Beverly Bandits DeMarini – Richards vs. KC Peppers 16U

FIELD #4 1:15 PM 16U: Select Fastpitch 15u vs. Tulsa Elite Ark 22/23

FIELD #5 1:15 PM 18U: Beverly Bandits DeMarini – Moran vs. Nebraska Quakes Prime 18u

FIELD #6 1:15 PM 14U: Select Fastpitch 13u vs. KC Peppers – Morris

Block #5

FIELD #1 3:00 PM 18U: Oklahoma Force vs. Wasco Diamonds 18UWM

FIELD #2 3:00 PM 18U: KC Peppers Wallace vs. Nebraska Gold Roberts

FIELD #3 3:00 PM 16U: Beverly Bandits DeMarini – Richards vs. Nebraska Gold – Neumayer

FIELD #4 3:00 PM 16U: Indy Crush Premier 04 vs. KC Peppers 16u

FIELD #5 3:00 PM 14U: Select Fastpitch 13u vs. Tulsa Elite 24/25

FIELD #6 3:00 PM 14U: Beverly Bandits Premier – Michalski vs. Nebraska Gold – Maxell 

Block #6

FIELD #1 4:45 PM 18U: Beverly Bandits DeMarini – Moran vs. Oklahoma Force

FIELD #2 4:45 PM 18U: Nebraska Quakes Prime 18u vs. KC Peppers Wallace

FIELD #3 4:45 PM 16U: Select Fastpitch 15u vs. Indy Crush Premier 04

FIELD #4 4:45 PM 16U: OK Diamond Girls 05 vs. Nebraska Gold – Neumayer

FIELD #5 4:45 PM 14U: Top Gun 14 National vs. Select Fastpitch 14u

FIELD #6 4:45 PM 14U: Beverly Bandits Premier – Milchalski

Block #6

FIELD #1 6:30 PM 18U: Beverly Bandits DeMarini – Richards vs. Nebraska Gold Roberts

FIELD #2 6:30 PM 18U: Nebraska Quakes Prime 18u vs. Wasco Diamonds 18UWM

FIELD #3 6:30 PM 16U: Select Fastpitch 15u vs. Beverly Bandits DeMarini – Richards

FIELD #4 6:30 PM 16U: OK Diamond Girls 05 vs. Tulsa Elite Ark 22/23

FIELD #5 6:30 PM 14U: Top Gun 14 National vs. Tulsa Elite 24/25

FIELD #6 6:30 PM 14U: Nebraska Gold – Maxell vs. Select Fastpitch 14u  

Block #7

FIELD #1 8:15 PM 18U: Oklahoma Force vs. Nebraska Gold Roberts

FIELD #2 8:15 PM 18U: KC Peppers Wallace vs. Wasco Diamonds 18UWM